Project Description

Program Strefa Profesjonalistów

Strefa profesjonalistów branży szklarskiej to partnerski program stworzony przez nas od podstaw dla podmiotów z rynku B2B – branży budowlanej, w tym szczególnie szklarskiej. Odpowiedzialni byliśmy za przygotowanie jego koncepcji oraz planu realizacji, a także wdrożenie go w życie. Jednym z elementów tych działań było opracowanie broszury informacyjnej oraz kart uczestnictwa w programie.
Ich dystrybucja jest związana ściśle ze startem programu przewidzianym na III kwartał 2018 roku. Składana w C broszura prezentuje najważniejsze informacje o programie oraz eksponuje korzyści z uczestnictwa w nim. Podkreśla również jego partnerski charakter – nie jest on nastawiony na kreowanie lojalności zakupowej, a partnerskiej relacji między podmiotami rynku B2B. Karty członkowskie mają to podkreślać i ułatwiać dostęp do e-platformy programu.
Projekty graficzne nawiązują do identyfikacji wizualnej firmy organizującej program, wprowadzając jednocześnie do niej odmienną lecz spójną kolorystykę kojarzoną ze szkłem.

Zakres prac:

Bądźmy w kontakcie!

Skontaktuj się z nami!